Zistite, ku komu sa najviac hodíte podľa vášho znamenia zverokruhu


Postavenie planét, dátum a čas narodenia, hviezdy, astrológia. Oblasť, ktorá je oddávna tak trochu tajomná a bez pochýb zaujímavá. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo si s niektorými ľuďmi skvele rozumieme už od prvého momentu, zatiaľ čo s inými nevieme byť zajedno ani po dlhej dobe? Odpovede nám prinášajú znamenia zverokruhu a ich charakteristiky. Odhaľte zoznam dvanástich znamení s ich perfektnými polovičkami.

zverokruh
pixabay.com

Baran a Vodnár

Chuť objavovať a zažívať stále niečo nové, hlad po poznaní a dobrodružná povaha. Práve tieto aspekty tvoria základný kameň, na ktorom je vybudovaný vzťah Barana a Vodnára. Obe povahy v sebe majú silne zakorenenú túžbu experimentovať a oddávať sa vždy novým skúsenostiam, keďže stereotyp je pre nich cudzí pojem. Užívajú si jeden druhého s pocitom spokojnosti, že majú po svojom boku človeka, ktorý je s nimi ochotný stále podniknúť akékoľvek spontánne dobrodružstvo. Títo dvaja sa spolu rozhodne nenudia a aj vďaka tomu náboj v tomto vzťahu časom nevyprchá.

Býk a Rak

Býk a Rak našli súzvuk nie len na emocionálnej úrovni. Puto, ktoré ich spája je rovnako intenzívne aj v rámci fyzickej roviny. Vďaka tomu jeden v druhom nachádzajú dokonalé pochopenie pretavené do romantického vzťahu, ktorý im môžu ostatné páry závidieť. Nerobí im problém vyjadriť svoje vzájomné city a uznanie, keďže sú úprimne vďační za to, čo majú. Ich láska obstojí aj v skúške času, pretože sú k sebe navzájom vnímaví, nežní a starostliví.

Blíženci a Vodnár

Nezávislé znamenia, ktoré sa navzájom rešpektujú a plne chápu svoje povahy. Zbližuje ich inteligencia a kreatívna stránka osobnosti, na základe čoho je medzi nimi hneď v začiatkoch budované puto. Emocionálny súzvuk u tohto páru časom silnie, za čo tiež vďačia svojej tolerancii a schopnosti akceptovať navzájom svoje názory a predstavy. Čím viac by im bola upieraná sloboda, tým viac by sa od seba vzďaľovali a títo partneri to veľmi dobre vedia. Práve preto si navzájom nesiahajú na nezávislosť, čo ich k sebe ešte viac priťahuje a prospieva ich vzťahu.

Rak a Ryby

Povahovo sú si tieto znamenia blízke, čo vedie k vzájomným sympatiám od úplného začiatku. Sú na jednej vlne v duchovnej i sexuálnej oblasti, čo vedia pretaviť do romantiky a nežností. Tento vzťah je skutočne vášnivý a silný vďaka akceptácii oboch pováh takých, aké sú. Partneri majú vo vzťahu stabilné miesto, čo im vyhovuje a nesnažia sa to meniť. U Ryby prevláda túžba po spojení, ktorá v kombinácii so starostlivou povahou Raka robí tento pár ideálnym.

Lev a Strelec

Oba ohnivé znamenia spája ich schopnosť užívať si život a všetko, čo ponúka plnými dúškami. Rodení vodcovia, ktorí si navzájom doprajú slobodu a rešpekt, ktorý si vyžadujú. Vedia, čo chcú, navzájom sa povzbudzujú a sú si spoľahlivou oporou pokiaľ ide o dosahovanie ich cieľov a snov. Ich vzťah je vášnivý najmä po sexuálnej stránke, kde zažívajú dokonalý súzvuk. Aj okolie ich vníma ako ľudí, ktorí sa k sebe hodia a vzťah, v ktorom vie jeden druhého rozosmiať im môžu len závidieť.

Panna a Býk

Z tohto vzťahu srší láska a Panna s Býkom majú predpoklad byť zladení v každom aspekte svojho života. Spája ich praktická povaha a ich nekonečná trpezlivosť k sebe navzájom, čím sa vyhýbajú výbuchom zlosti nad malými, stresujúcimi momentmi. Sú to partneri, ktorí zdieľajú vzájomný rešpekt a uznanie. Jeden k druhému prechovávajú úctu, čo je vzhľadom na ich úprimný a čestný charakter príjemnou úlohou a nie nutnou povinnosťou.

Váhy a Blíženci

Ak by sme v tomto vzťahu mali určiť jedinú vec, ktorá dokonale definuje milujúci vzťah medzi týmito znameniami, bude to je ich inteligencia. Váhy i Blíženci sú na vysokej intelektuálnej úrovni a ich vzťahu to len prospieva. Jeden druhému poskytujú mentálne stimuly a výzvy, čo je pre tieto vzdušné znamenia skutočná potrava pre dušu a zároveň jednoduchá úloha, vzhľadom na ich múdrosť. Spojenie Váh a Blížencov je nesmierne harmonické, vďaka čomu sa úspešne vyhýbajú prekážkam škrípaniu vo vzťahu. Navzájom si rozumejú, sú si tiež skvelými priateľmi a dokážu oceniť jeden druhého.

Škorpión a Rak

Ak zastávate názor, že dvaja emocionálne búrliví ľudia nie sú dobrou kombináciou pre vzťah, Škorpión a Rak sú výnimkou, ktorá tento predpoklad hravo vyvráti. Dokážu spolu skvele fungovať a ich emocionálna divokosť je paradoxne tým, čo ich spája, než aby ich od seba vzďaľovala. Vo vzťahu nevystupujú ako samostatné bytosti, pretože si uvedomujú, že ako celok majú najväčšiu silu. Navzájom si do života prinášajú rovnováhu a ich oddanosť a vzájomná podpora sú kľúčové hodnoty tohto vzťahu.

Strelec a Baran

Tieto dve ohnivé znamenia prinášajú do vzťahu množstvo intenzívnej energie. Práve tá je hnacou silou pre ich postupne rozvíjajúci sa vzťah, ktorý prerastá v nádherné spojenie. Sú zo seba skutočne nadšení a jeden pre druhého sú si stredobodmi vesmíru.  Sú skutočnými milovníkmi života a vychutnávajú si ho s jeho strasťami i radosťami naplno. Aj kvôli tomu pre nich nie je žiadna nástraha na ceste životom prekážkou a spoločne vytvárajú pevne zomknutý celok, ktorý prechádza akoukoľvek kamenistou cestou s ľahkosťou.

Kozorožec a Býk

Ak ste niekedy mali možnosť vidieť dvoch ľudí, o ktorých nebolo pochýb, že sú stvorení jeden pre druhého, určite to boli Kozorožec a Býk. Z tohto páru cítiť lásku na míle ďaleko. hovoríme o skutočnom súzvuku duší. Chémiu, ktorá je medzi nimi, by len ťažko hľadali u iných partnerov. Sú pre seba perfektnými partnermi, u ktorých nehrozí vyprchanie iskry ani po dlhej dobe. Ich vzťah vyzerá až neuveriteľne, no tento pár je dôkazom, že láska ako z kníh a romantických filmov dokáže byť skutočnosťou.

Vodnár a Blíženci

Vzťah, ktorý je medzi nimi existuje na určitej tajomnej úrovni. Zasvätení sú len oni dvaja a majú medzi sebou silné spojenie, ktoré často nik iný nechápe, dokonca sa okoliu javia ako zvláštny až výstredný párik. To však tieto znamenia nijak nerozhádže. Práve naopak, užívajú si výhody svojho „súkromného“ sveta vybudovaného navzájom. Nadovšetko milujú nezávislosť a nespútanosť. Keďže pre to majú pochopenie, slobodu si navzájom neupierajú, čo ich v konečnom dôsledku priťahuje ešte bližšie k sebe.

Ryby a Škorpión

Ich vzťah je plný vášne a oddanosti jeden druhému. Spojenie týchto dvoch znamení je hlboké na oboch úrovniach – fyzickej i psychickej, jeden druhého sa neustále snaží objavovať a pochopiť. Každý z nich je svojou polovičkou skutočne fascinovaný a prejavuje o svojho partnera neskonalý záujem. Navzájom sa rešpektujú a prejavujú si nielen uznanie ale aj svoju intenzívnu lásku, nezáleží na tom kde alebo kedy. Ich plnohodnotný vášnivý vzťah je utužovaný a zároveň poháňaný vzájomnou náklonnosťou, ba až obdivom.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), higherperspectives.com


Komentáre

komentárov