Zistite len za 2 sekundy, či sa vám hodia krátke alebo dlhé vlasy. Funguje to na 100%


Uvažovali ste nad zmenou účesu? Vďaka tomuto rýchlemu a jednoduchému triku zistíte, či by vám „šli“ skôr krátke alebo dlhšie vlasy. Skôr ako dôjdete k radikálnemu rozhodnutiu, odporúčam vám aspoň vyskúšať tento trik. Možno vám pomôže v rozhodovaní.

Budete potrebovať:

pravítko

ceruzka

zrkadlo

Postup:

Najskôr sa postavíme bokom k zrkadlu. Vezmeme si ceruzku a priložíme ju vodorovne k brade. Potom umiestnime pravítko zvisle k uchu tak, aby sa pravítko a ceruzka pretínali. Potom už len zmeriame vzdialenosť od spodnej časti ušného lalôčika po hornú časť ceruzky.

uces
republika.mk

Ak ste namerali menej ako 5 centimetrov, krátky strih vám pristane. Ak je to viac ako 5 centimetrov, krátky účes si radšej premyslite. Zvoľte napríklad kratšie mikádo po plecia, alebo kratší rovný strih a napríklad ofinku.

Pomohol vám tento trik? Dajte nám vedieť v komentároch, ako to dopadlo.

zdroj: babskeveci,sk, republika.mk

 

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));