Známa slovenská dvojica to potvrdila aj verejnosti. Po necelých dvoch rokoch manželstva sa rozvádzajú

Lucia Horáková Ešte viac

Pred necelými dvomi rokmi prekvapila celé Slovensko správa o tajnej svadbe košickej podnikateľky Nory Mojsejovej, ktorá sa vydala za Františka Kabrheľa, známeho skôr pod prezývkou „Versače“. Ihneď však všetkým bolo jasné, že o uzavretie manželstva z lásky určite nešlo.

Nora sa s Versačem poznala už od roku 2005, kedy sa zúčastnil televízneho projektu Mojsejovci. Od tohto obdobia sa datuje ich kamarátstvo no po čase sa znepriatelili kvôli pôžičke 853-tisíc eur, ktorú poskytol práve Versače podnikateľke. I keď to Nora poprela, košický súd ju uznal vinnou z podvodu.  Dvojica sa medzičasom opäť skamarátila a práve spomínaná nepríjemnosť viedla k tomu, aby podnikli potrebné kroky.

Foto: YouTube

Účelové manželstvo

Po zverejnení informácie, že sa Nora s Versačem zosobášili, bolo všetkým hneď jasné, že pôjde o účelové manželstvo. Ako priamy príbuzný mohol totiž Kabrheľ odoprieť trestné stíhanie. To aj urobil a celá nepríjemná záležitosť sa razom vyriešila. Dlžoba mala byť splatená prepisom vily z Pereša na Vesačeho a taktiež Nora na svojho manžela prepísala aj podiel z domu v Smolníku, kde žila Mojsejova mama.

😀😀😀VIDÍM A POČÚVAM.OD RÁNA, ŽE SLOVAČ RIEŠI MÔJ ROZVOD😀😀😀JE TO MOJA SÚKROMNÁ VEC👌👍ALE ASPOŇ SA SLOVENSKO BAVÍ😀😀😀PEKNÝ SLNEČNÝ DEŇ NA CELÉ SLOVENSKO PRAJEM😀😀😀😀

Gepostet von Nora Kabrhelova am Mittwoch, 17. Oktober 2018

Láske odzvonilo

I napriek tomu, že každý vedel, čo bolo vo veci, dvojica od začiatku tvrdila, že manželstvo bolo uzatvorené z lásky. Dokonca začala Nora používať priezvisko Kabrheľová, ktoré si zmenila aj na všetkých sociálnych účtoch. No ako sa zdá, veľkej láske malo odzvoniť.

Ako uvádza portál pluska.sk, žiadosť o rozvod má byť podaná už dva mesiace na Okresnom súde v Nitre.  “Veď my nie sme povinní oznamovať, že podávame rozvod. Ja nie som princezná Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, že by som oznamovala, či som tehotná alebo sa idem rozvádzať,” svojsky reagovala Nora pre plusku. Rozvod mala potvrdiť aj právna zástupkyňa Františka Kabrheľa.

Pozri aj: Prvé detaily tehotenstva Meghan Markle. Vieme, v ktorom je týždni a kedy by sa dieťa malo narodiť

Lucy, pluska.sk

0
Komentovať (0)