Každé znamenie zverokruhu má svoje tajomstvá! Lev o sebe pochybuje a nedôveruje a Rak vyžaduje veľa pozornosti

Monizz Charakteristika znamení

Harmónia, láska, strach alebo starosti duše? Toto všetko je našou súčasťou a nijako to nevieme ovplyvniť. Každý človek skrýva tajomstvá a dôvernosti, ktoré nerád dáva najavo okolitému svetu. Vyplýva to z našich znamení. Z toho, ako nás pri narodení ovplyvnili hviezdy.

pexels.com

Baran

Ľudia narodení v tomto znamení si vedia užívať slobodu a nezávislosť. Nedbajú pritom na pocity druhých, pretože ich vlastné pocity sú pre nich dôležitejšie. Barani potrebujú len to najlepšie. Ich temnou stránkou, o ktorej neradi hovoria a neradi si ju priznávajú, je obrovský egoizmus.

pexels.com

Býk

Pokojné a tiché býky sú osobnosťami, ktoré často nedávajú najavo svoje emócie. Skrýva sa za nimi totiž viac než by boli ochotní svetu ukázať. Svoju dušu odhalia len pred tým najdôvernejším priateľom, či partnerom. Sú spoľahliví a verní, no celkom sa ľuďom nikdy neotvoria. Pre svoje okolie budú vždy trochu záhadou.

pexels.com

Blíženci

S blížencami to vo vzťahoch nie je jednoduché. Je ťažké ich pochopiť, je ťažké si na nich zvyknúť. Sú síce veľmi otvorení, no pre niektoré znamenia až príliš, čím ich môžu od seba odplašiť. Na život s blížencom treba guráž a trpezlivosť. Menia farby a nikdy presne neviete, čo od nich môžete čakať.

pexels.com

Rak

Romantickí a vášniví ľudia narodení v znamení raka sú celou dušou oddaní partnerovi. Ich zlá stránka však spočíva v tom, že vyžadujú rovnakú pozornosť aj od neho, a ak ju nedostanú, sú zlí. Ich posadnutosť môže vyvolávať až obavy, preto by ste voči rakovi v partnerskom zväzku mali byť nielen pozorní, ale aj ohľaduplní.

pexels.com

Lev

Levy potrebujú lásku a rešpekt. Ak tieto dve veci nemajú, sú neovládateľní. V podstate sa neradi nechávajú spútavať, nie sú veľmi tolerantní a hlavne nie voči veciam a ľuďom, ktorí im ubližujú. Levy majú o sebe veľa pochybností, ktoré skrývajú pod maskou silného a veľkého človeka.

pexels.com

Panna

Pred pannami neradno hovoriť o ich zlých vlastnostiach. Panny neprejavia sebakritiku, a čo je horšie, nemajú ju ani vo vnútri. Jednoducho si nepriznajú, že v niečom chybili. Sú to ľudia veľkých citov, pokiaľ im vyhoviete. Hľadajú šťastie, a keď ho nájdu, rozdajú sa svetu. Pozor, pretože tieto chvíle šťastia s pannou trvajú len veľmi krátko.

pexels.com

Váhy

Komunikácia a podpora pre váhy nie je len povinnosťou, no najmä radosťou. Váhy sa milujú rozdať, milujú uznanie, no nie zištné. Jednoducho im robí ľudsky dobre, keď ich niekto pochváli, alebo im povie, že to, čo robia, robia dobre. Vyplýva to z ich neistej povahy. Váhy sú totiž plné pochybností o sebe a svojich „pre“. Ak robia dobre, nezabudnite im to pripomenúť.

pexels.com

Škorpión

Nie každý je schopný pochopiť podstatu povahy škorpiónov. Sú to citliví a empatickí ľudia, pokiaľ nejdú za vlastnými cieľmi. Ich ambicióznosť im samým často ubližuje, no nevedia jej zabrániť. V istom zmysle sú psychicky mimoriadne sebadeštrukční. Uvedomujú si svoje zlé vlastnosti a stránky, vedia ich aj priznať, no len málokedy s nimi vedia aj niečo urobiť. A verte, že by chceli!

pexels.com

Strelec

Sebavedomí strelci majú veľmi odľahčenú a pozitívnu povahu, no len dovtedy, kým ich niekto nezneistí. Sú mimoriadne ľahkovážni a radi zabúdajú. Ak sa im stane, že si to uvedomia, podľahnú vnútornej panike. Strelci tak trochu nepoznajú rozdiel medzi podstatnými a nepodstatnými vecami v živote. K ich povahe treba byť ohľaduplný, pretože sú to takí malí sebeckí popletovia.

pexels.com

Kozorožec

Kozorožce sú cieľavedomé znamenie. Ich slabou stránkou je, že neberú ohľady, ak si niečo zaumienia. Podobne, ako takmer všetky „rohaté“ znamenia zverokruhu, majú veľké oči a idú za svojim cieľom. Kozorožce však vždy vedia odhadnúť, čo je správne a vedia aj robiť kompromisy. Sú chladní a neotvoria sa pred hocikým, no v princípe sú ideálnymi partnermi na život. Ich racionalita v spojení s empatiou je takmer pozoruhodnosťou.

pexels.com

Vodnár

Vodnári si veľmi cenia samých seba a svoju osobu. Preto sa v spolužití s nimi neodporúča poukazovať na ich chyby, pretože sa dokážu na smrť uraziť. Cenia si osobnú slobodu a nemienia ju zamieňať za čokoľvek iné – ani za manželský stav. Nevydržia rutinu a svoje tajomstvá a pocity ukrývajú hlboko vo svojom vnútri.

pexels.com

Ryby

Empatické ryby sú najvďačnejšie za pocit istoty. Potrebujú ju na to, aby mohli stáť pevne nohami na zemi a žiť spokojný život. To najhoršie, čo môže ryby postretnúť, je tápanie, neistota a navyše aj nerovnosť vo vzťahoch. Všetko, o čom si iní myslia, že je banalita, ryby ocenia. Ryby vidia hlbšie, než väčšina znamení.

Pozri aj: 25+ jedinečných vianočných ozdôb, ktoré si môžete doma vyrobiť aj vy! Jediné, čo budete potrebovať sú šišky

zdroj: babskeveci.sk, takprosto.cc

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: