Znásilnilo ju viac ako 500 mužov. 11-ročné dievča žilo skutočnú nočnú moru viac ako 7 rokov

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: libreshot.com

Takmer každá druhá žena zažila obťažovanie zo strany muža, či už vo forme hlúpych vtipov, narážok alebo bezcieľnych poznámok. O to horšie je, ak konanie opačného pohlavia zájde ďalej a nevinné obete si v sebe traumu nosia do konca života. Znásilnenie sa nedá nijakým spôsobom ospravedlniť, no tento príbeh šokuje o to viac, že sa stal dieťaťu.

Foto: pexels

Mladá žena sa rozhodla po rokoch prehovoriť o tom, ako bola znásilňovaná od svojich 11-rokov. Jej príbeh uverejnil portál Metro. Podľa všetkého ju sklamali aj orgány činné v trestnom konaní, keď nevedeli udalostiam zabrániť. Tiež sa dá povedať, že zlyhal sociálny systém, v ktorom je niečo takéto možné.

Dnes má Jennifer (nie je to jej skutočné meno) už 40 rokov, no namiesto toho, aby jej polícia pomohla v prípadoch znásilnenia, bola v minulosti zatknutá za prostitúciu a odsúdená bola 52-krát. Sama nevie ako, no už v detstve sa ocitla v gangu, ktorý praktizoval prostitúciu v Telforde v Shropshire. Tieto kauzy sú považované za jedny z najhorších najmä preto, že sa jedná o zneužívanie detí.

Foto: pexels.com

Jennifer prvýkrát znásilnili, keď mala len 11 rokov. Putovala od muža k mužovi a znásilnenia pribúdali. O čom inom sa dá hovoriť v tak mladom veku? Jennifer bola jedným z mnoho dievčat, ktoré boli v 80. rokoch súčasťou gangu, kde boli mladé dievčatá znásilňované, bité, zdrogované a omámené. Každú noc ju znásilnilo najmenej 10 mužov.

Otrasný príbeh otriasol celým svetom, zodpovední dostali svoje tresty, no obete budú trpieť navždy. Sama Jennifer si dlho myslela, že jediným východiskom z tohto pekla bude smrť. Keď totiž išla na políciu, odmietli jej pomôcť. Dnes je sama matkou, no traumu z minulosti si nesie v sebe. Jennifer a ostatné dievčatá sa stali obeťou chyby systému, ktorý bohužiaľ niekedy nefunguje ako má. Kvôli tomu, že na páchateľov nebolo dostatok dôkazov, spolu s tým, že Jennifer vymeškala veľa školy a bola zatknutá za prostitúciu jej nebola poskytnutá pomoc. Dnes už vieme, že všetky dievčatá boli obeťami.

Prípad sa v niektorých bodoch znovu otvoril a po najnovších svedectvách sa znovu prešetruje. Snáď obete dostanú aspoň také zadosťučinenie, že sa podarí vypátrať všetkých skutočných vinníkov, ktorí si odsedia svoje tresty.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: