Zobrala obyčajnú žehličku na vlasy a urobila malý trik. Takto môžete mať vo vlasoch super objem aj vy

Kristína Hagarová Krása

Reprofoto: Youtube (Milabu)

Asi nie je žiadnou novinkou, že každá žena chce byť krásna. Každá z nás sa predsa túži páčiť sebe, ale aj svojmu okoliu. Možno v súčasnej dobe nikde nepôjdeme, no práve to nám dáva príležitosť skúšať nové veci, na ktoré sme predtým nemali čas. Medzi inými sú to aj rôzne vlasové stylingy.

Existuje určite veľmi veľa žien, ktoré sú so svojimi vlasmi nespokojné. Stále s nimi niečo riešia a rozoberajú, prečo nie sú rovné, potom zase rozoberajú, prečo nie sú kučeravé. Presne na to máme žehličky a kulmy na vlasy. Na internete nájdete naozaj množstvo rôznych návodov na to, ako z vašich vlasov urobiť skutočne poriadnu hrivu, no ženy, čo majú kratšie vlasy, majú občas s ich úpravou problém.

Na to je výborné pozerať videá talentovanej žienky, ktorá si na internete hovorí Milabu. Už niekoľkokrát sme vám ukázali videá, ako si dokáže šikovne upraviť vlasy len s niekoľkými pomôckami. Teraz vám predstavíme ďalšie video, v ktorom si vlasy natočí tak, že im vytvorí skutočne perfektný objem.

Ako na to?

  • Vlasy budete natáčať postupne, preto si najprv vypnite hornú časť vlasov gumičkou alebo štipcom.
  • Poriadne si ich rozčešte, aby neboli nikde zamotané.
  • Zoberte žehličku na vlasy a od korienkov začnete nakrúcať smerom dovnútra a vonka, tak ako vidíte na videu.
  • Zo začiatku budete mať pocit, že sa nič nedeje, no nakoniec získajú vaše vlasy objem bez toho, aby vyzerali, že ste si ich vôbec nakrúcali.
  • Ak sa vám zdá, že je účes nezaujímavý, pár pramienkov si natočte normálne, ako keby ste chceli urobiť vlnky.
  • Nakoniec vlasy len zalakujte.

Ďalšie tipy

foto: Unsplash

Pokiaľ by ste chceli mať na hlave skutočne výrazný účes, asi tento štýl nie je nič pre vás. Je však určený pre tie ženy, ktoré bojujú s objemom svojich vlasov a majú pocit, že ich vlasy sú jednoducho len niečím fádnym a nezaujímavým.

Objem si však môžete vytvoriť aj pomocou suchého šampónu, ktorý poriadne vmasírujete do korienkov vlasov. Zároveň môžete vytvoriť objem aj pomocou fénu a tužidla. Stačí, že čerstvo umyté vlasy vyfénujete tak, že budete mať hlavu dole a keď budú úplne suché, vmasírujete do nich tužidlo.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: