Zomrelo mu dieťa aj láska jeho života. Sympatický Keanu Reeves je osamelý muž a v živote to nemá ľahké

foto: TASR/Ettore Ferrari/ANSA via AP

Na vrchol ho vystrelil Matrix, no v súčasnosti hviezdi vo filme John Wick 3. Keanu Reeves je dodnes považovaný za jedného z najpríťažlivejších hercov v Hollywoode. Napriek úspechu má však za sebou aj neúspešné a smutné obdobia.

Životné tragédie

Matrix spravil z Keanu Reevesa ikonu, no skutočne ho preslávil až prvý diel Johna Wicka, ktorý sa teší už tretiemu pokračovaniu. Vo všeobecnosti Keanu nechce zverejňovať takmer nič zo svojho súkromia. Je o ňom známe, že sa odmieta vyjadrovať k otcovi, ktorý bol vo väzení kvôli drogám a ani ku strate dieťaťa, ktoré mal s herečkou Jennifer Syme, ktorá neskôr zomrela pri autonehode.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Keanu Reeves 🇨🇦 (@keanu.charles.reeves),

Dúfa, že nájde lásku

„Nemám pocit, že by som mal povinnosť zdieľať moje súkromie s ľuďmi, ktorí majú radi moju prácu,“ povedal. V najnovšom rozhovore pre The Jakarta Post však 54-ročný herec o sebe prezradil niečo viac. Samého seba opísal ako osamelého človeka, ktorý pri sebe práve nikoho nemá. Na otázku, čo pre neho znamená láska povedal: „Myslíte romantickú lásku? Viete, som osamelý človek. Nikoho vo svojom živote momentálne nemám. Ale ak sa tak stane, budem tú osobu milovať a rešpektovať. Dúfam, že sa to stane.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Keanu Reeves 🇨🇦 (@keanu.charles.reeves),

Na otázku či je stotožnený s tým, že samého seba opisuje ako osamelého nemal odpoveď. „Veľmi sa tým nezaoberám. Som herec, takže na to, na čo narážate nemám odpoveď,“ povedal.

Herec je známy aj svojou štedrosťou. Mnohí ľudia nevedia, že sa už roky tajne venuje charite a detským nemocniciam daroval už milióny zo svojho zárobku. Milióny mal venovať aj svojim kolegom z Matrixu, no nechce o tom hovoriť, pretože tvrdí, že je to jeho súkromná záležitosť.

thejakartapost
0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: