Zostanete prekvapení. Toto slovo nemôže používať opatrovateľka detí princa Williama a Kate

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (kensingtonroyal)

Keď ide o starostlivosť o deti, nie je prekvapením, že princ George, princezná Charlotte a princ Louis majú prvotriednu starostlivosť.

Ako uvádza portál The Sun, Maria Borrallo študovala na prestížnej Norland College v Bath a v rámci prípravy na to, že sa bude starať o deti princa Williama a vojvodkyne Kate existuje jedno slovo, ktoré Maria nesmie používať. Informovala o tom autorka knihy Nanny in a Book Louise Heren. To slovo je dieťa a deti. Namiesto toho musí vždy používať ich konkrétne mená.

Zakázané slovo

“Slovo dieťa je zakázané. Je to známka úcty k nim ako k jednotlivcom,” povedala. Maria, ktorá sa narodila v Madride, bola vyškolená na spomínanej prestížnej univerzite, ktorá od svojho uvedenia na trh v roku 1892 vychovala viac ako 10 000 opatrovateliek pre vysoko profilované rodiny od arabských kráľov po hollywoodske hviezdy. Deti Williama a Kate majú podľa všetkého prísny režim.

Tvrdý režim

O siedmej večer už musia ležať v posteli, skúšajú nové jedlá a trávia veľa času vonku. Je tiež dôležité, aby boli deti v psychickej pohode. “Nesmie dochádzať k žiadnym problém. Je to aj preto, že opatrovateľka si musí byť vedomá toho, že keď vystupujú z lietadla, usmievajú sa a držia mamu za ruky či mávajú ostatným ľuďom.” Zároveň kladú dôraz na vonkajšie aktivity, teda hra so psami, bicyklovanie či záhradkárčenie.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: