Zuzana Čaputová v červenom. Neskutočne jej pristali šaty, ktoré si obliekla, vyzerala úchvatne

Lucia Mužlová Móda

Foto: Instagram (Zuzana Čaputová)

Zuzana Čaputová nie je len prezidentkou. Je to žena, matka a človek, ktorého zaujíma dianie na Slovensku úprimne. Neschováva sa za slogany a prázdne sľuby. Pre mnohé ženy je inšpiráciou aj čo sa vizáže a módy týka.

Mať za prezidentku ženu znamená, že sa oči všetkých žien často upierajú aj na to, čo má oblečené. Hoci nie je vhodné, aby sme žiadnu ženu posudzovali na základe toho, čo si oblieka alebo ako často chodí ku kaderníkovi, je jasné, že je to podobné ako pri členkách kráľovskej rodiny a oči sa často upierajú na jednotlivé kúsky oblečenia.

Dnes Zuzana Čaputová zverejnila nové fotografie, kde má na sebe krásne a elegantné červené šaty, ktoré jej mimoriadne pristali, keďže je blondína. K fotografiám pridala aj takýto popis: Koncom minulého roku sme na Slovensku zažili dve obrovské tragédie s mnohými obeťami na životoch. Ale tieto obete mohli byť oveľa početnejšie, keby všetky záchranné zložky nepreukázali obetavosť a neriskovali svoje životy pri záchrane ohrozených spoluobčanov.

Musia toho vedieť a zvládnuť obdivuhodne veľa, aby mohli ľuďom pomáhať a chrániť ich. A nie vždy sa im za to dostane, aj zo strany tých, ktorým pomáhajú, primerané uznanie a ocenenie. Bolo mi preto veľkou cťou a potešením, že na novoročnom prijatí som sa dnes mohla stretnúť práve s nimi – policajtmi, hasičmi a záchranármi…Viac si prečítate na jej facebookovom profile.

 

Čo poviete na šaty s trištvrťovým rukávom, ktoré siahajú pod kolená? Je to veľmi elegantný strih na oficiálne podujatie. Keďže sa však nejednalo o oficialitu s najvyššou prioritou, farba je zvolená veľmi vkusne. Červená našej prezidentke určite pristane, aj preto ju volí pomerne často.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TRUST WOMEN (@trust_women) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Komunita medikov SR&ČR (@medici_a_medicky) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Juraj Rizman (@juraj_rizman_sk) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zuzana Čaputová (@zuzanacaputova.style) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova) on

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: