Adele sa objavila v známej šou a fanúšikovia neveria vlastným očiam. Je ako iný človek

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (adele), Egghead06 / CC BY-SA

Pred pár mesiacmi všetci vo veľkom diskutovali o tom, ako neuveriteľne sa zmenila Adele a že je z nej totálne iný človek. Výrazné schudnutie neuniklo nikomu, a preto sa mnohí začali pýtať, čo je naozaj za tým.

Svetoznáma speváčka bola vždy známa svojím hlasom, ale v poslednom čase sa začala vo veľkom riešiť jej postava a ubúdajúca váha. Najnovšie však o svojej postave aj vo veľkom žartuje. Ako uvádza portál Unilad, Adele sa objavila ako moderátorka v známej šou, kde vtipkovala o svojej váhe.

Žartovala o chudnutí

“Viem, že vyzerám skutočne inak, ako keď ste ma videli naposledy. Ale vlastne, kvôli všetkým obmedzeniam kvôli koronavírusu som musela cestovať naľahko, tak som mohla priniesť len polovicu. A toto je polovica, ktorú som si vybrala,” žartovala 32-ročná speváčka.

Foto: profimedia

Speváčka, ktorá je pôvodom z Británie, šokovala fanúšikov, keď dramaticky schudla tak, že ju takmer nespoznali. Dodržiavala prísny tréningový režim, musela obmedziť svoj príjem na 1 000 kalórií denne, vynechala nezdravé jedlo a nezanedbávala ani cvičenie. Ľuďom neušlo, že v tejto známej šou vyzerá ešte lepšie než kedykoľvek predtým.

Foto: profimedia

Schudla viac ako 44 kilogramov

Ako sme vás už informovali v inom článku, Adele schudla viac ako 44 kilogramov. Počas života v Londýne osobný tréner Adele povedal, že to s ňou nebolo vôbec jednoduché, lebo nemala čas na cvičenie a zároveň ho ani veľmi neobľubovala. Ako však uvádza portál Fox Bussiness, hlavnou zložkou jej zmeny je jednoznačne strava.

Foto: profimedia

Adele si mala okrem iného najať osobnú trénerku aj v Los Angeles, ktorá jej odporúčala sirtuínovú diétu. Je to akýsi režim konzumácie potravín, ktoré sú bohaté na sirtuínu, čo je skupina proteínov. Obsahujú ich konkrétne potraviny, o ktorých sa hovorí, že zvyšujú metabolizmus a podporujú spaľovanie. Práve osobná trénerka Adele, Camila Goodis, pripísala väčšinu toho, ako vyzerá Adele teraz, práve tejto diéte. “Deväťdesiat percent je to strava a samozrejme, pomohlo aj cvičenie.”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: