Ak sa vám zdá, že váš život už nikdy nebude dobrý, mali by ste si prečítať tento list. Zdieľajú ho tisíce ľudí po celom svete

Lucia Mužlová Ešte viac

Tento list bol a aj je adresovaný všetkým ľuďom, ktorí majú pocit, že ich život sa rúca ako domček z karát. Ak neveríte, že všetko môže byť lepšie, prečítajte si tento srdečný list, ktorý je venovaný práve vám.

pixabay

„Život je často nemilosrdný. Keď prekonáte ťažké prekážky, stanete sa oveľa silnejšou osobou. Ale práve teraz máte pocit, že ste stratení.

Z hlavy nedokážete odstrániť otázky ako: „Prečo ja? Kedy sa to konečne všetko skončí alebo zlepší? Mám pocit, že už to bude navždy takto…“

Verte mi, príde váš deň. Toto je len jedna etapa života. Raz sa však všetko zmení, to vám sľubujem.

Príde deň, keď sa obzriete späť a uvedomíte si, že ste oveľa silnejší a presne to je tá odmena, ktorá vás čaká. Áno, teraz je to náročné, komplikované a je ťažké cítiť rovnakú bolesť. Ale mám pochopenie. Keď príde ten deň, začnete sa znovu usmievať a radovať zo života.

U človeka sa nálada mení z hodiny na hodinu. Je to úplne v poriadku. Ovplyvňujú nás situácie a udalosti a samozrejme aj ďalší ľudia v našom okolí. Každý deň čelíme toľkým veciam.

Mám pre vás jednu radu. Toto je to, čo musíte urobiť. Skúste si spomenúť na pocit čistého šťastia, ktorý ste zažili predtým, ako bolo vaše srdce a duša zlomené. Bolo to niečo krásne, pretože ste jednoducho nevedeli a ani nečakali, že by vám svet mohol takto ublížiť.

Svet je niekedy škaredý, no váš postoj k nemu sa môže meniť každý deň. Uistite sa o jednej veci. Nie ste stratení. Je to len maska, ktorú nosíte. Nosíte ju, lebo sa denne pokúšate ukazovať silnejšiu tvár a niekedy sa aj snažíte zapôsobiť na svoje okolie. Aby bol život a svet lepším miestom.

Vaša osobnosť sa stále formuje a rastie. Či už tomu veríte alebo nie, táto jedna vec sa nikdy nezmení. Zlé časy sa raz skončia a šťastie a pekné okamihy sa vrátia. Stanete sa silnejšou verziou samého seba. V skutočnosti už teraz ste silnejšou verziou samého seba, aj keď si to vôbec neuvedomujete. Jedného dňa sa všetko zlé rozplynie, sľubujem. Skúste uveriť.“

Pozri aj: Exmanžel napísal po rozvode list budúcemu partnerovi svojej ženy. Dojal všetkých, ktorí ho čítali

Lucia M.

0
Komentovať (0)