Čínsky horoskop: Drak


cinsky-horoskop

Ľudia narodení v znamení Drak majú veľmi charizmatickú auru a vždy ich stretnete dobre naladených, prekypujúcich energiou. Taktiež sa jedná o veľmi inteligentných ľudí a talentovaných vo svojom obore. Občas sa zdajú byť až príliš hluční a búrliví, no je to len preto, že sa sami považujú za vodcov a majú pocit, že to čo robia, robia najlepšie. Ich perfekcionizmus z nich robí trochu náročnejšie povahy. Sú rovnako nároční na seba, ale aj na druhých. Úspech je im naklonený a náročné situácie zvládajú veľmi dobre. Dokážu tak využiť svoje prirodzené nadanie a energiu, ktorou večne sršia. Vzťahy pre nich nie sú na prvom mieste, no keď nájdu spriaznenú dušu, je to naveky. Najcennejšie pre nich je, ak sa o svoje zážitky môžu s niekým podeliť.

Jedná sa o veľmi otvorených ľudí, ktorí vám povedia všetko na rovinu tak, ako to je. Nemajú radi nespravodlivosť a pokrytectvo. Častokrát sa stane, že neuvažujú o tom, čo hovoria a tak to má patričné následky. Drak sa nájde v každom povolaní a jeho logické myslenie je v práci vždy výhodou. Ak sa do niečoho pustí, zásadne to aj dokončí. Drak vás dokáže očariť svojou osobnosťou, no často sa jedná len o masku, ktorú nosí, aby sa chránil.

cinsky-horoskop

horoskop-ku-komu-sa-hodime

interier-znamenie

mandala1

horoskop-april

Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));