Čínsky horoskop: Opica


cinsky-horoskop

Opica, ako aj samotné zviera, je veľmi šibalská osoba, ktorá srší humorom a veselosťou. Preto ju od ostatných znamení veľmi ľahko odlíšite. Títo ľudia milujú dobrodružstvo a potrebujú v živote zažívať neustálu akciu. Toto všetko je však len ich taktika. Za ňou sa skrývajú presné ciele, pretože títo ľudia dobre vedia, čo od života chcú. Jedná sa o láskyplných ľudí, ktorí sú vždy ochotní pomôcť. Ak niekoho vnímajú negatívne, aj tak sa k nemu správajú vľúdne, čo môžu ľudia vnímať ako pretvárku.

Ľudia narodení v znamení Opica sú inteligentní a často majú intelektuálnu povahu. Veľa čítajú a sú vzdelaní vo viacerých odboroch. Majú dobrú pamäť a zo všetkého, čo vidia a zažívajú si do života berú skúsenosti. Životné rany väčšinou riešia osamote a dokážu sa s nimi časom vyrovnať bez toho, aby o svojich problémoch diskutovali s priateľmi. V živote používajú hlavne zdravý ľudský rozum, ktorý im už v mnohých situáciách pomohol. Majú osobitý šarm a v láske len málo šťastia. Veľmi rýchlo sa zamiluje, no takisto rýchlo sa aj odmiluje. Títo ľudia sú síce vášniví, no treba si dať pozor ako v tomto vzťahu postupujete.

cinsky-horoskop

horoskop-ku-komu-sa-hodime

interier-znamenie

mandala1

horoskop-april

Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));