Čínsky horoskop: Potkan


cinsky-horoskop

Ľudia narodení v znamení Potkan sú väčšinou veľmi príjemní spoločníci, očarujúce osobnosti, no aj bojové povahy, ktoré dokážu v rôznych sociálnych situáciách pohotovo reagovať. Medzi ľuďmi sú títo ľudia veľmi populárny a preto majú veľa priateľov. Pozor si však dajte, ak s nimi budete klebetiť. Často roznášajú nepravdivé klebety a doslova si užívajú, keď sú stredobodom pozornosti.

Každý obchod, ktorému sa venujú sa väčšinou podarí na 100%, no Potkan je často nedočkavý, kritický a výbušný. Má dobrý prehľad o tom, kde sa čo deje a má celkom živú predstavivosť, vďaka čomu má často skvelé nápady a jedinečné intelektuálne schopnosti. Často vidí príležitosť tam, kde ju ostatní nevidia. Vzťahy si vysoko cenia a ako partneri sú veľkorysí, vášniví a milujúci. Domov a rodina pre nich znamenajú naozaj veľa a keď je potrebné, bránia sa zubami nechtami. V pracovnom živote sú veľmi úspešní a to aj vďaka svojej vytrvalosti, snahe a kreatívnemu a inovatívnemu mysleniu, ktoré nemá každý.

cinsky-horoskop

horoskop-ku-komu-sa-hodime

interier-znamenie

mandala1

horoskop-april

Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));