Takáto farba sa hodí ženám podľa ich znamenia zverokruhu. Je čas na zmenu alebo treba staviť na prirodzenosť?

Vraví sa, že keď zmeníme farbu svojich vlasov, odohrá sa aj zmena v našom živote, či už dobrá alebo zlá. Možno to má súvislosť aj s tým, akú farbu si zvolíme, a preto by sme mali zvážiť správnosť odtieňa svojej farby aj z astrologického hľadiska.

pixabay.com

Astrológovia radia, aby ste si farbu vlasov vyberali aj v súlade vášho znamenia zverokruhu. Áno, vieme, nie sú síce stylisti, ale môžu vám pomôcť nájsť farbu, ktorá vás bude vystihovať. Za pokus to stojí, čo poviete?

Aká farba sedí práve vám?

Baran

pixabay.com

Hodí sa vám čokoládový alebo gaštanový odtieň s červeným nádychom. Skúste farbu takzvaných zhnitých čerešní, ktorá je aktuálne hitom sezóny. Sedieť vám bude či už celá farba, alebo balejáž.

Býk

pixabay.com

Tomuto praktickému a spoľahlivému znameniu sa hodí špinavý blond až medová farba, ktorá mu pomôže nájsť harmóniu a zmyselnosť v živote. Táto farba presvetlí váš život!

Blíženci

Blíženci nemajú radi nudu, preto sa neštítia meniť často aj farbu vlasov v sýtom odtieni. Prechod z blond na tmavú môže mať však za následok ničenie vlasov, preto skúste zvoliť karamelovú farbu.

Rak

pixabay.com

Tomuto tvorivému a jemnému znameniu sa hodia svetlé farby. Mali by ste si vyberať vždy prírodné odtiene, ktoré zdôraznia vašu emocionálnu povahu, ktorá sa vám zrkadlí v tvári.

Lev

Levica má rada pozornosť, preto dokonalým riešením, ako ju upriamiť na seba, je prefarbiť si vlasy na pšeničnú až tmavú blond s medeným nádychom. S krásne sýtou farbou zahviezdite!

Panna

pixabay.com

Pokojnej a logickej panne bude pasovať chladnejší odtieň. Prirodzenú ženskosť jej zdôrazní platinová alebo popolová farba. Tak smelo do nej!

Váhy

Tomuto znameniu astrológovia odporúčajú prirodzenosť, pre ktoré je zároveň aj charakteristická. Keď už chcete zmenu, tak stačí len v malom, aby sa nenarušila vaša vnútorná harmónia.

Škorpión

pixabay.com

Či už tmavá gaštanová, zlatohnedá, červená alebo medená, hlavne sa odporúča, aby boli farby svetlé a odtiene bohaté. Toto vášnivé znamenie si šťavnaté farby doslova pýta!

Strelec

pixabay.com

Čo sa hodí pre toto dobrodružné znamenie plné energie? Astrológovia tvrdia, že ideálna farba je červená a ako jediné znamenie si môžete dopriať túto farbu v akomkoľvek odtieni!

Kozorožec

Tomuto zodpovednému a disciplinovanému znameniu, ktoré má svoj život pevne v rukách, sa rovnako hodí čierna farba s modrým odtieňom, ako aj všetky tóny studenej blond.

Vodnár

pixabay.com

Vodnárke sa hodí jedinečná farba, ako je jedinečná aj ona sama. Dávajte si však pozor, aby farba nebola veľmi tmavá a  hlavne ak je to farba gaštanová, orechová alebo čokoládová.

Ryby

Súcitné a múdre rybičky budú doslova éterické v anjelských odtieňoch od svetlohnedej až po pastelovú ružovú v svetlom odtieni. Tieto farby vyzdvihnú vašu jemnú dušu.

Samozrejme treba zvážiť aj svoje vnútorné pocity a vybrať si farbu podľa svojho uváženia. Ak máte radi svoju prirodzenú farbu, nič vám nebráni nechať si ju. Vyskúšať však rady od astrológov stojí za zváženie, čo poviete?

Pozri aj: Hollywoodská herečka Cameron Diaz konečne priznala čo sa už dlho šepkalo. Vo veku 45 rokov sa jej konečne splnil sen

                                                                                                                              Zuzu, takprosto.cc

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: