Odteraz ju budete vnímať celkom inak. Herečka Jennifer Aniston konečne vysvetlila, prečo nemá deti

Herečka Jennifer Aniston je podľa mnohých z nás úžasná žena a pre mnohé je dokonca aj vzorom. Počas svojho doterajšieho života už bola dvakrát vydatá, no ani s jedným manželom nemala dieťa. Prečo to tak je?

Herečka sa nedávno zúčastnila fotografickej výstavy, na ktorej poskytla rozhovor o tom, čo zaujíma mnoho novinárov, ale aj veľa fanúšikov. Rozhovor o tom, prečo nemá žiadne deti.  Práve po tomto rozhovore a jej slovách začnete rešpektovať herečku a jej postoj k materstvu.

View this post on Instagram

Babe 😍 #jenniferaniston

A post shared by Jennifer Aniston (@anistontoday) on

Jennifer priznala, že nemá rada falošné informácie v médiách, ktoré to majú v obľube, „Vo väčšine prípadov sa naozaj smejem na vtipných titulkoch, pretože sú stále viac a viac absurdné. Snažím sa zamerať celú moju pozornosť na prácu, priateľov, zvieratá a na to, ako môžem tento svet zlepšiť.“ Po rozvode s manželom Justinom Therouxom, svet zaplavilo mnoho článkov o tom, že herečka trpí depresiami alebo, že nevychádza z tomu. Všetko toto však poprela a nazvala to šialenstvom.

https://www.instagram.com/p/BmNROEhAcb_/?tagged=jenniferaniston

Nemôže si udržať muža, nechce mať deti, pretože je sebecká a sústredí sa len na svoju kariéru.“ Toto všetko si vypočula od cudzích ľudí, no jej reakcia však dokazuje, že je naozaj silná žena. „So všetkou vážnosťou, chlapci, moje srdce nie je zlomené. Nikto z vás nevie, čo sa deje za zatvorenými dverami, “ napísala herečka.  „Nikto ma osobne nepozná. Nikto nevie, čo som zažila emocionálne a ako to ovplyvnilo moje zdravie. Existuje určitý tlak na ženy, ktoré sa nestali mamičkami – považujú sa za „vadné“. Ale je celkom možné, že zmysel môjho života na tejto planéte nie je ďaleko od toho, povedala Jennifer.

Toto vysvetlenie fanúšikovia interpretujú tak, že herečka by chcela mať dieťa, ale je tam veľmi veľa faktorov pre ktoré sa to tak nemôže stať. Je teda naozaj veľmi ťažké predstaviť si, čo prežíva Jennifer keď ju v tlači neustále obviňujú. Pre rozhovor povedala, že okrem stravy a obyčajných športov sa veľmi zaujíma o box. „V minulom roku som začala robiť box a zamilovala som si ho. Mám rada emocionálny aspekt boxu – ste neustále v pohybe, váš mozog musí pracovať, nesedíte len na bicykli a netočíte pedále. Box vám pomôže zbaviť sa agresie, zbaviť sa všetkých tých strachov, ktoré sa dostanú do uší a do očí každý deň.“ povedala. 

Pod nátlakom slávy a fanúšikov je život hviezd naozaj veľmi ťažký. My môžeme vidieť len pozlátko no to, čo sa skrýva za oponou hviezdy nie vždy prezradia. A predsa sú len ľudia rovnako ako vy a majú tiež rovnaké problémy. Preto by sme sa na známe osobnosti občas mali pozerať viac ľudsky.

Pozri aj: Fotografia krátko po pôrode šokovala verejnosť. Mamička oblizla hlavu svojmu dieťaťu a okamžite sa spustila vlna kritiky

Gabriela, ofigenno

0
Komentovať (0)