Porovnali sme vojvodkyňu Kate so snúbenicou princa Harryho Meghan. Zapadne vďaka obrovským rozdielom do kráľovskej rodiny?

Zuzana Fulopova Ešte viac

Veľká Británia momentálne žije zásnubami princa Harryho s Meghan Markele. Asi každý z nás sa však zamyslí, či herečka zapadne do konzervatívnej britskej kráľovskej rodiny. Na začiatku vzťahu princa Williama a Kate Middleton boli tak isto pochybnosti, pretože tiež nepochádzala z aristokratickej rodiny. Dnes už ale vieme, že tieto obavy boli úplne zbytočné, pretože Kate je ideálna vo všetkých smeroch. Bude tomu tak aj s Meghan? Poďme si tieto dve dámy porovnať. 

Zázemie

View this post on Instagram

Before & After #KateMiddleton #Princess

A post shared by Vila Huwae (@vilahuwae) on

Ako sme už spomenuli, obaja princovia si vybrali ženy, ktoré nepochádzajú z aristokratickej rodiny. Kate však vyrastala v bežnej britskej rodine, v ktorej otec bol riaditeľom letovej prevádzky a matka letuško. Časom založili spoločnosť Party Pieces, vďaka ktorej zbohatli a tým pádom mohli deťom poskytnúť kvalitné a drahé školy.

Oproti tomu, Meghan vyrastala doslova na filmovom pľaci. Pochádza z americkej rodiny, kde otec pracoval ako režisér a matka ako učiteľka jogy. A práve Meghanin pôvod z matkinej strany rozoberajú média dopodrobna, pretože je afroarmeričanka.

Minulosť

Ďalší rozdiel medzi Kate a Meghan je v tom, že Meghan už bola raz vydatá za majiteľa produkčnej spoločnosti Trevora Enghelsona. Ich manželstvo trvalo dva roky.

Vystupovanie na verejnosti

Ďalší rozdiel medzi týmito krásnymi dámami je vystupovanie na verejnosti. Meghan vyrastala v showbiznise a tým, že sa stala slávna vďaka role Rachel Zane v seriáli Kravaťáci, bola zvyknutá na pozornosť médií. Vďaka tomu jej momentálny náhly záujem médií problém nerobí, správa sa pred nimi sebavedome a prirodzene.

Zatiaľ čo Kate nebola nikdy zvyknutá na pozornosť verejnosti a musela sa to naučiť prijať ako každodenný fakt. Postupom času sa však aj Kate ostrieľala a začala sa správať pred bleskami fotoaparátov uvoľnene a slobodne.

Výzor

https://www.instagram.com/p/BcVgeYpnZlA/?tagged=meghanmarkle

Aj vzhľadom sa tieto dve mladé ženy líšia. Zatiaľ čo Kate je klasická anglická žena s bielou pleťou, hnedými vlasmi, vysokou postavou a prirodzeným vzhľadom, Meghan nezaprie americký pôvod. So svojou podlhovastou tvárou, hnedými očami a čiernymi vlasmi pôsobí zaujímavo a exoticky. Musíme ale konštatovať, že obe mladé ženy sú krásne.

Štýl

https://www.instagram.com/p/BcVfP8xgboN/?tagged=meghanmarkle

Zdá sa, že vydajom do kráľovskej rodiny bude musieť Meghan vymeniť svoj šatník. Herečka totiž obľubuje šaty s hlbokým výstrihom, krátke sukne a flitre, čo je dosť rozdiel oproti Katinmu elegantnému šatníku. Uvidíme, ako sa jej to podarí.

Napriek rozdielom sú obe dámy špecifické a výnimočné, každá svojim spôsobom. Dôležité je však nielen to, ako sa vedia reprezentovať vo vysokopostavenej spoločnosti, ale aj to, aby po ich boku boli obaja princovia šťastní. Môžeme povedať, že Kate sa to už podarilo a dúfame, že Meghan nebude o nič zaostávať.

Čo si myslíte, zvládne to Meghan? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Porovnali sme zásnuby princa Williama s Kate a princa Harryho s Meghan a všimli sme si túto jednu vec. Prečo pôsobila Kate tak vystrašene?

zdroj: babskeveci.sk (Zuzu) ofigenno.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: