Tajný recept na to, ako vážiť 50 kilogramov v každom veku bez diéty a namáhavého cvičenia. Toto si všetky pridávajú do jedálnička

Monizz Ja žena

Hovorí sa o ňom len v rozprávkach a predstavujeme si ho ako niečo neskutočné a neexistujúce. Elixír mladosti však v skutočnosti existuje, no nemá podobu, v akej ho opisujú fantastické príbehy. Jeho účinky sú skôr dôsledkom zodpovedného a pravidelného stravovania s niekoľkými malými trikmi.

pexels.com

Jesť trikrát denne primerané porcie a pomedzi to nepiť nič iné ako čistú vodu s citrónom a trochou medu. Myslíte si, že je to nezmysel? A vyskúšali ste to niekedy?!

Cyklus trikrát troch dní

Aj za 9 dní sa dá schudnúť 9 kilogramov a potom stačí stravovací cyklus už len v pravidelných intervaloch udržiavať. Nie je to vôbec nezdravé a neškodí to nikomu a ničomu. Menu trojdňových cyklov môžeme pritom pokojne nazvať slovíčkom „štíhle“. Ak k tomu prirátame aspoň dva litre vody denne, zázrak je na svete. A už sa viac nemusíte vyhovárať na to, že ženám po päťdesiatke kilá dole nejdú tak, ako dvadsiatničkam.

V prvom trojdňovom cykle sa zamerajte na hnedú ryžu. Pripraviť by sa mala v pomere 1:2, teda jeden diel ryže ku dvom dielom vody. Ak sa pýtate prečo práve hnedú a nie obyčajnú bielu, ktorá je lacnejšia, odpoveď by vám lepšie podali výživoví poradcovia, no skúsime to aspoň čiastočne aj my.

pexels.com

Hnedá ryža obsahuje oproti klasickej biele oveľa viac užitočných stopových prvkov. Ak ju doma nemáte alebo ju jednoducho nechcete kupovať, použite bielu. Nič hrozné sa nestane. Ochuťte si ju soľou a bylinkami a konzumujte v primeraných porciách ráno, na obed a večer. Po troch dňoch ju už síce nebudete chcieť ani vidieť, no účel splní.

V rámci druhého cyklu je potrebné nakúpiť zásoby kuracieho mäsa a variť ho v neosolenej vode. Soľ zadržiava vodu, a ak si myslíte, že kuracinu bez soli nie je možné zjesť, potom rozhodne použite napríklad marinádu zo sójovej omáčky a byliniek a uvidíte, že vám slanosť vôbec nebude chýbať.

pexels.com

V poslednom trojdňovom cykle sa zamerajte len na ovocie, konkrétne na jablká. Tie vás dôkladne prečistia zvnútra a odrazí sa to aj na vašom vzhľade. Pleť bude krajšia, jasnejšia a napnutejšia, a vaše črevá dostanú trochu zabrať. Verte však, že po troch dňoch sa budete cítiť ako znovuzrodená. Potom sa odvážte. V tomto cykle neexistujú obmedzenia. Jablká jedzte toľko, koľko chcete a nestarajte sa o to, či ich zjete trikrát za deň alebo desaťkrát.

pexels.com

Expresná diéta

Pravidlá tejto diéty sú veľmi jednoduché, dostupné, lacné a hlavne nenáročné. Ak máte v sebe dávku sebazaprenia, určite to dokážete, pretože v praxi to nie je nič strašné. No a keď k celej veci pridáte ešte aj niekoľko drobností, ktorými sa budete riadiť, po deviatich dňoch môžete mať naozaj dole deväť kilogramov. Takže dodržujte tieto pravidlá:

Pite veľa nesladenej vody!

Vymeňte ranné alebo dopoludňajšie bylinkové a zelené čaje za čierny čaj.

Jedzte primerane.

Vyskúšate? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Toto je dôvod, prečo si kráľovské deti George a Charlotte nikdy neotvoria svoje vianočné darčeky ako iné deti

 (M), sovkusom.ru

9
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: