Modelky, herečky aj speváčky. Toto sú lásky princa Harryho, s ktorými randil predtým, ako spoznal svoju snúbenicu Meghan

Banana Ešte viac

Len nedávno celý svet obletela správa o zásnubách princa Harryho s americkou herečkou Meghan Markle. Vysmiaty párik je mnohým dokonca oveľa sympatickejší ako Harryho brat a švagriná. Urastený 33-ročný mladík vyzerá po boku krásnej partnerky a budúcej manželky nesmierne šťastne. Láske, s ktorou chce spečatiť vzťah, však predchádzalo mnoho iných žien, vzťahov i románikov. Princ Harry nie je žiadny nesmelý chlapec, o čom vás presvedčí i zástup príťažlivých a často i dobre známych dám.

Nedávne zásnuby a očakávaná svadba medzi princom Harrym a Meghan Markle je momentálne ešte stále horúcou témou médií po celom svete. Šťastný pár si však na seba musel počkať, keďže Harry sa do chomúta roky nehrnul. Svedčí o tom i množstvo predchádzajúcich vzťahov, z ktorých bola väčšina krátkych románikov. Nuž, charizma a šibalský široký úsmev je skutočným magnetom na ženy a kráľovské postavenie je niečo, čo pred ľuďmi iste neutajíte. Kto všetko stál po boku vysokého fešáka a ktoré zo žien boli len nedosiahnuteľnou túžbou?

Natalie Pinkham

Televízna moderátorka padla princovi do oka ešte v časoch, keď mal 20 rokov. Už vtedy sa svet dozvedel o jeho slabosti na staršie ženy a fotografie s o 7 rokov staršou Natalie z párty, kde sa jej Harry až príliš „vrúcne“ dotýka obleteli svet. Neskôr bol známy Harryho vzťah s Chelsy Davy, no po ich rozchode v roku 2010 sa znova šuškalo o vzťahu so športovou moderátorkou. Od roku 2012 je však Natalie vydatá a s manželom majú dve deti.

Chelsy Davy

Známa priateľka princa Harryho, ktorá s ním tvorila pár od roku 2004 do roku 2010. Pôvabná blondína pôvodom zo Zimbabwe, ktorá je od Harryho o rok mladšia, mala byť podľa očakávania všetkých budúcou členkou kráľovskej rodiny.

Po tom, čo sa s ňou Harry prvýkrát stretol v Kapskom meste, si ihneď padli do oka. Vzťah si prešiel krízami i rozchodom a opätovným „zlúčením“, no prílišná a neustála pozornosť médii nebola pre Chelsy niečím, s čim by sa dokázala zmieriť.

Natalie Imbruglia

Austrálska speváčka bola v médiách na pretras len 4 týždne po tom, čo sa Harry rozišiel s Chelsy Davy. O 10 rokov staršia kráska mala Harryho pozvať i na večierok, po ktorom si začali vymieňať správy a zdalo sa, že vzniká nový vzťah. Aj keď bol tento románik veľmi intenzívny, ako rýchlo začal, tak rýchlo i skončil.

Caroline Flack

Televízna moderátorka, ktorá je od princa staršia o 4 roky, sa v jeho živote objavila počas pauzy s Chelsy Davy. Ako jedna z mála mala šťastie a ich románik s Harrym nebol sprevádzaný až takým ruchom a neustálou prítomnosťou novinárov.

Florence Brudenell-Bruce

View this post on Instagram

#florencebrudenellbruce

A post shared by mrpbronze (@pbraund) on

Modelka predvádzajúca spodné prádlo a plavky padla princovi do oka ešte predtým, ako Harry odišiel na vojenskú službu do Afganistanu. Sympatická blondína a Harry však boli priateľmi dávno predtým, preto sa dobre poznali. Ich vzťah však trval prakticky jedno leto, takže z pôvabnej Florence sa oficiálna partnerka nestala.

Mollie King

Anglická speváčka a skladateľka si s princom Harrym užila len zopár rande a ich vzťah nemal vôbec dlhé trvanie. Po tom, čo sa bavili v karaoke bare, kde ich zachytili objektívy fotografov, nasledovalo už len zopár schôdzok.

Cressida Bonas

https://www.instagram.com/p/BcL19CTHgnT/?tagged=cressidabonas

Veľmi sľubný vzťah, ktorý trval (síce z prestávkami) asi 2 roky. Herečka bola spolu s Harrym zachytená mnohokrát a dokonca sa po celý čas špekulovalo o ich budúcej svadbe.

Anastasia Guseva

Nemecká modelka princovi pomotala hlavu len mesiac po jeho rozchode s herečkou Cressidou Bonas. Na exkluzívnej párty odohrávajúcej sa na jachte v Abu Dhabi si Harry a Anastasia padli do oka a novinári ich zachytili pri tom, ako sa spolu bavia, smejú a flirtujú.

Jenna Coleman

Útla herečka Jenna Coleman a princ Harry boli na pretrase v roku 2015. Po dohadoch o ich randení sa však herečka vyjadrila, že nejde o žiaden vzťah a s princom sa len dobre bavia.

Pippa Middleton

Mladšia sestra vojvodkyne z Cambridgu sa tiež nevyhla špekuláciám o jej vzťahu s princom Harrym. Po tom, čo si očividne rozumeli na svadbe Kate a Williama sa však onedlho fámy o ich náklonnosti pomaly rozplynuli.

Emma Watson

https://www.instagram.com/p/BcbfBJFgWsV/?tagged=emmawatson

Jedna z najznámejších herečiek je považovaná za jednu z najkrajších žien. Jej údajné randenie s princom však veľmi rýchlo poprela.

Cara Delevingne

https://www.instagram.com/p/8nwrczCuIR/?taken-by=caradele_12

Krásna anglická modelka a herečka je známa svojou obľubou večierkov a dobrej zábavy. Rovnako sa bavili i s princom Harrym a nevyhli sa ani vzájomnému flirtovaniu. Obaja si svoju spoločnosť zjavne užívali, no nikdy o nič vážnejšie nešlo.

Juliette Labelle

Americká PR manažérka sa s princom Harrym bavila počas osláv Nového roka, no ich vzťah krátko na to popreli.

Princezná Maria-Olympia

Grécka princezná, ktorá je o 12 rokov mladšia ako princ Harry, by bola vďaka svojmu pôvodu a spoločenskému postaveniu istotne uznávanou a podporovanou priateľkou. Po tom, čo sa v médiách prevalili informácie o tom, že o mladučkú princeznú javí záujem princ Harry, sa však všetky klebety rozplynuli a o vzťahu už nebolo ani reči.

Elizabeth Marx

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=100742067374215&set=a.100742110707544.1073741828.100023152650031&type=3&theater

Americká plavkyňa, seržantka a majsterka paralympiád učarovala Harrymu natoľko, že ju ihneď pozval na rande. Zrejme ostalo len pri Harryho záujme, keďže o žiadnom ďalšom vzťahu následne médiá neinformovali. Nuž, problém bude možno v tom, že Elizabeth už bola v čase ich stretnutia šťastne vydatá.

Ellie Goulding

Rok 2016 priniesol špekulácie aj o vzťahu medzi anglickou speváčkou Ellie Goulding a princom Harrym. Nech už boli tieto reči pravdivé alebo nie, údajný vzťah bol zametený pod koberec a do Harryho života vstúpila pôvabná Meghan Markle.

Princ Harry sa teda rpzhodne nemôže sťažovať na nudný život a nedostatok pozornosti. ostáva len záhadou, koľko z uvedených žien by sa momentálne rado vymenilo s Meghan Markle.

Pozri aj: Rodičia spolužiakov malého princa už nemusia bojovať za jeho vylúčenie. Britské úrady včera zatkli muža, ktorý chcel Georgea uniesť

zdroj: babskeveci.sk (Jana), ofigenno.com

0
Komentovať (0)